A picture

Navigace

Obsah

Krajská kola soutěží:

 

Pohár rozhlasu - atletická soutěž družstev - 20. 5. 2014

  • družstvo starších žáků (9. tř.) - 6. místo (Oto Fakenberg, Roman Liška, Michael Novotný, Václav Novotný, Jan Schwinger, Petr Starý, Tomáš Pop, Martin Tupý, Petr Vincik)

 

Olympiáda v českém jazyce - Klára Vanková (9. B) - 10. - 11. místo

 

Biologická olympiáda kategorie C - Tomáš Štrobl (8. roč.) - 18. místo

 

Okresní kola soutěží:

 Atletická olympiáda (2. stupeň) - 11. 6. 2014

  • Petr Starý (9. roč.) - 1. místo (60m)
  • Oto Fakenberg (9. roč.) - 2. místo (skok vysoký)
  • Petr Starý (9. roč.) - 2. místo (skok daleký)
  • Martin Jungbauer, Michael Novotný, Jan Schwinger, Petr Starý (9. roč.) - 2. místo (štafeta starších žáků)
  • Kristýna Pavlíková (6. roč.) - 2. místo (60m), 3. místo (skok daleký)
  • Aneta Schwingerová (9. roč.) - 3. místo (vrh koulí)

 

Atletická olympiáda (1. stupeň) - 4. 6. 2014

  • Ondřej Barna (2. roč.) - 1. místo (skok daleký)
  • Radek Kunc (5. roč.) - 2. místo (skok daleký), 3. místo (50 m)
  • Adam Stehlík (2. roč.) - 3. místo (50 m)
  • Marie Justicová (2. roč.) - 1. místo (hod míčkem)
  • Magdaléna Krupičková (5. roč.) - 3. místo (hod míčkem)

 

Pohár rozhlasu - atletická soutěž družstev - 15. 5. 2014

  • družstvo starších žáků (9. tř.) - 1. místo (Oto Fakenberg, Roman Liška, Michael Novotný, Václav Novotný, Jan Schwinger, Petr Starý, Tomáš Pop, Martin Tupý, Petr Vincik)

 

Pythagoriáda - 13. 5. 2014

  • David Urbaník (6. roč.) - 14. - 18. místo (úspěšný řešitel)
  • Radek Sivera (6. roč.) - 19. - 23. místo (úspěšný řešitel)

 

Dopravní soutěž mladých cyklistů

  • 5. - 6. roč. - družstvo (B. Pavlíková, Z. Rojíčková, M. Hölcl, R. Sivera) - 5. místo
  • 7. - 8. roč. - družstvo (M. Cabajová, L. Pospíchalová, J. Krejčík, J. Trávníček) - 10. místo

 

Biologická olympiáda kategorie D - 8. 4. 2014

  • Jindřich Daniel (6. tř.) - 9. místo
  • Sára Kunešová (7. tř.) - 12. místo
  • Martin Hölcl (6. tř.) - 16. místo

 

Jihočeský zvonek

  • duo - M. Kupečková, Z. Houšková (obě 7. roč.) - 2. místo
  • trio - M. Kupečková (7. roč.), A. Halabrínová, K. Kvasničková (obě 6. roč.) - 1. místo

 

Biologická olympiáda kategorie C - 26. 3. 2014

  • Tomáš Štrobl (8. tř.) - 1. místo (postup do krajského kola)
  • Martin Jungbauer (9. A) - 10. místo
  • Terezie Frčková (9. A) - 20. místo

 

Olympiáda v anglickém jazyce - 19. 2. 2014

katagorie I A

  • Natálie Kolářová (6. tř.) - 10. místo
  • Eliška Čechová (6. tř.) - 18. místo

kategorie II A

  • Eliška Pešková (9. B) - 9. místo
  • Lucie Trnková (9. B) - 10. - 12. místo

 

Olympiáda v německém jazyce - 12. 2. 2014

  • Lucie Trnková (9. B) - 2. místo
  • Oto Fakenberg (9. A) - 7. místo

 

Olympiáda v českém jazyce - 11. 2. 2014

  • Klára Vanková (9. B) - 1. místo (postup do krajského kola)

 

Dějepisná olympiáda - 28. 1. 2014

  • Klára Vanková (9. B) - 8. místo (nominace do krajského kola)
  • Karla Hambergerová (9. A) - 16. místo
  • Lucie Trnková (9. B) - 18. místo

 

Matematická olympiáda - 22. 1. 2014

  • Linda Mušková (9. B) - 4. - 5. místo (úspěšná řešitelka)
  • Eliška Pešková (9. B) - 6. místo