A picture

Navigace

Obsah

Atletická olympiáda (2. stupeň) - okresní kolo 8. 6. 2016

mladší žáci

  • běh 60 m - Radek Kunc (7. roč.) - 1. místo
  • skok daleký - Radek Kunc (7. roč.) - 1. místo

mladší žákyně

  • běh 60 m - Eliška Bergmanová (7. roč.) - 5. místo
  • skok daleký
    • Eliška Bergmanová (7. roč.) - 13. místo
    • Matrina Kytlicová (6. roč.) - 16. místo
  • skok vysoký
    • Anna Šlesingerová (7. roč.) - 7. místo
  • hod míčkem
    • Michaela Řeháková (7. ročník) - 4. místo
    • Zuzana Rojíčková (7. ročník) - 6. místo
  • běh 600m
    • Matrina Kytlicová (6. roč.) - 12. místo

starší žáci

  • skok daleký - Radek Sivera (8. roč.) - 17. místo
  • skok vysoký - David Bárta (8. roč.) - 14. místo
  • vrh koulí - Filip Sýkora (8. roč.) - 16. místo

starší žákyně

  • běh 60 m - Kristýna Pavlíková(8. roč.) - 3. místo
  • skok daleký - Kristýna Pavlíková(8. roč.) - 5. místo
  • skok vysoký - Barbora Pavlíková (8. roč.) - 8. místo
  • běh 800 m - Natálie Kolářová (8. roč.) - 10. místo

 


Atletická olympiáda (1. stupeň) - okresní kolo 25. 5. 2016

  • skok daleký
    • Matyáš Havel (2. roč.) - 8. místo
    • Lukáš Pecha (2. roč..) - 14. místo
    • Barbora Šnajdrová (2. roč.) - 22. místo
    • Tomáš Dvořák (3. roč.) - 5. místo
    • Jaroslav Berger (3. roč.) - 18. místo
    • Tereza Kolářová (3. roč.) - 3. místo
    • Lenka Čechová (3. roč.) - 14. místo
    • Ondřej Barna (4. roč.) - 7. místo
    • Adam Stehlík (4. roč.) - 15. místo
    • Marie Justicová (4. roč.) - 16. místo
    • Adéla Kanalošová (4. roč.) - 18. místo
    • Ondřej Bergman (5. roč.) - 3. místo
    • Adam Sivera (5. roč.) - 9. místo
    • Michaela Hesová (5. roč.) - 16. místo
  • běh 50 m
    • Matyáš Havel (2. roč.) - 3. místo
    • Tereza Kolářová (3. roč.) - 5. místo
  • hod míčkem
    • Lukáš Pecha (2. roč.) - 20. místo
    • Matyáš Havel (2. roč.) - 21. místo
    • Jaroslav Berger (3. roč.) - 14. místo
    • Milan Halabrín (3. roč.) - 17. místo
    • Lenka Čechová(3. roč.) - 1. místo
    • Ondřej Barna (4. roč.) - 15. místo
    • Adam Stehlík (4. roč.) - 18. místo
    • Marie Justicová(4. roč.) - 2. místo
    • Adéla Kanalošová (4. roč.) - 15. místo
    • Adam Sivera (5. roč.) - 5. místo
    • Ondřej Bergman (5. roč.) - 6. místo
    • Michaela Hesová (5. roč.) - 4. místo
  • běh 600 m
    • Ondřej Barna (4. roč.) - 12. místo
    • Adam Stehlík (4. roč.) - 19. místo
    • Adéla Kanalošová (4. roč.) - 15. místo
    • Ondřej Bergman (5. roč.) - 15. místo
    • Michaela Hesová (5. roč.) - 17. místo

 


Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo 5. 5. 2016

  • družstva
    • 4. - 6. roč. - družstvo (A. Dubravcová, G. Pospíchalová, J. Kraus, J. Petrášek) - 2. místo
    • 7. - 9. roč. - družstvo (Š Drtinová, B. Pavlíková, M. Hölcl, R. Sivera) - 4. místo
  • jednotlivci - mladší žákyně
    • Gabriela Pospíchalová (6. roč.) - 4. místo
    • Aneta Dubravcová (5. roč.) - 5. místo
  • jednotlivci - mladší žáci
    • Jan Kraus (5. roč.) - 3. místo
    • Jan Petrášek (5. roč.) - 11. místo
  • jednotlivci - starší žákyně
    • Barbora Pavlíková (8. roč.) - 7. místo
    • Šárka Drtinová (7. roč.) - 15. místo
  • jednotlivci - starší žáci
    • Martin Hölcl (8. roč.) - 3. místo
    • Radek Sivera (8. roč.) - 14. místo

 


Biologická olympiáda kategorie C - okresní kolo 13. 4. 2016

celkem 18 soutěžících 8. + 9. roč. + příslušných roč. G

  • Kristýna Pavlíková (8. roč.) - 5. místo
  • Jindřich Daniel (8. roč.) - 9. - 10. místo
  • Natálie Kolářová (8. roč.) - 15. místo

 


Matematická olympiáda - okresní kolo 5. 4. 2016

kategorie Z6 (6. třídy + příslušný ročník G)

1. - 4. místo - Jindřich Grill

kategorie Z8 (8. třídy + příslušný ročník G)

11. místo - David Urbaník (úspěšný řešitel)


Volejbal - družstvo dívek z 8. a 9. ročníku

krajské kolo 12. 4. 2016 - 7. místo

okresní kolo 23. 3. 2016 - 1. místo - postup do krajského kola

 


Matematický klokan 2016 - 18. 3. 2016

kategorie Cvrček (2.+3. roč.) - 34 soutěžících, max. 90 bodů

1. místo - A. Mikešová (3. roč.) - 69 b. - 3. místo v okrese

2. místo - A. Pořádková (3. roč.) - 66 b.

3. místo - T. Kolářová (3. roč.) - 64 b.

kategorie Klokánek (4.+5. roč.) - 33 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - O. Barna (4. roč.) - 68 b.

2. - 3. místo - K. Gregora (4. roč.) - 61 b.

2. - 3. místo - K. Schwingerová (4. roč.) - 61 b.

kategorie Benjamín (6.+7. roč.) - 18 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - V. Nevšímal (7. roč.) - 75 b.

2. místo  - Š. Drtinová (7. roč.) - 58 b.

3. místo - R. Žák (7. roč.) - 58 b.

kategorie Kadet (8.+9. roč.) - 12 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - D. Urbaník (8. roč.) - 91 b. - 5. místo v okrese

2. místo  - R. Sivera (8. roč.) - 57 b.

3. místo - N. Kolářová (8. roč.) - 55 b.

V případě shodného počtu bodů v kategorii Benjamín a Kadet rozhoduje o pořadí věk (lepší umístění má mladší soutěžící).

 


Soutěž dětských recitátorů - okresní kolo 10. 3. 2016

naši školu reprezentovaly

  • Barbora Hodná (2. roč.)
  • Alena Pořádková (3. ročník)
  • Zuzana Houšková (9. ročník)

 


Konverzace v anglickém jazyce - okresní kolo 24. 2. 2016

kategorie I A (6. + 7. ročník ZŠ)

  • Vojtěch Nevšímal (7. roč.) - 10. místo

kategorie II A (8. + 9. ročník ZŠ)

  • Natálie Kolářová (8. roč.) - 10. místo

 


Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 23. 2. 2016

kategorie A (6. třídy + příslušný ročník G)

  • Jindřich Grill (9. místo)

kategorie B (7. třídy + příslušný ročník G)

  • Rudolf Žák (8. místo)

kategorie C (8. třídy + příslušný ročník G)

  • David Urbaník (11. místo)

 


Chemická olympiáda - školní kolo 28. 1. 2016

1. místo: Sára Kunešová (14 bodů)

2. místo: Kristýna Pavlíková (12 bodů)

3. místo: Aneta Halabrínová (10 bodů)

4. místo: Eliška Čechová (9,5 bodu)

5. místo: Zuzana Houšková(7 bodů)

 


Olympiáda v českém jazyce - školní kolo 21. 1. 2016

soutěže se zúčastnily pouze žákyně 8. ročníku

1. místo: Kristýna Pavlíková (19 bodů) - postup do okresního kola

2. místo: Miloslava Kasalová (18 bodů)

3. místo: Alžběta Bošková (15 bodů)

daší soutěžící (v abecedním pořadí): E. Čechová, N. Kolářová, K. Kvasničková, K. Mrázová

 


Dějepisná olympiáda - okresní kolo 18. 1. 2016

celkem 36 soutěžících z 8. a 9. roč. ZŠ a víceletých gymnázií

  • Jindřich Daniel (8. roč.) - 16. místo
  • Martin Hölcl (8. roč.) - 21. místo
  • Radek Sivera (8. roč.) - 33. místo

školních kol se zúčastnilo 146 soutěžících

 


Dějepisná olympiáda - školní kolo 23. 11. 2015

celkem 10 soutěžících z 8. a 9. roč.

do okresního kola postupují:

  • Jindřich Daniel (8. roč.)
  • Martin Hölcl (8. roč.)
  • Radek Sivera (8. roč.)

 


PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN - okresní kolo kategorie Kadet

David Urbaník (8. tř.) - 1. místo (81 bodů)

 


V měsíci říjnu 2015 proběhly na naší škole dvě soutěže pro žáky druhého stupně se zaměřením na chemii, fyziku, zeměpis a přírodopis.
Pro žáky 8. a 9. třídy- PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN (soutěžilo celkem 23 žáků).
Výsledky:

1. místo: David Urbaník

2. místo: Kristýna Pavlíková

o 3. a 4. místo se dělí Martin Hölcl a Radek Sivera. Všichni žáci 8. třídy.

Druhou soutěží je (letos poprvé se také účastníme) MLADÝ CHEMIK - Hledáme chemika ČR - pouze pro žáky 9. třídy
Na předních místech se umístily samé dívky: 1. - 2. Sára Kunešová a Veronika Darvašová, na 3. místě pak Zuzana Houšková.

                         zapsala Mgr J. Čandová