A picture

Navigace

Obsah

 

 

Dětská kresba Barbary Petchenik "Milujeme mapy" - celorepublikové kolo

Ema Radová (5. roč.) - 7. místo

 


"7:0 PRO NĚMČINU" - soutěž fotbalových týmů - finále - Praha 15. 6. 2017

8. místo

tým naší školy (trenér Petr Trnka):

Jaroslav Berger (4. roč.)

Karel Gregora (5. roč.)

Milan Halabrín (4. roč.)

Bedřich Tesař (4. roč.)

Petr Šimon Trnka (5. roč.)

 


 

 

Atletická olympiáda (2. stupeň) - okresní kolo 7. 6. 2017

mladší žáci

  • skok daleký
    • Tomáš Kunc (6. roč.) - 19. místo
    • Jan Kraus (6. roč.) - 21. místo
  • hod míčkem
    • Adam Sivera (6. roč.) - 18. místo
    • Ondřej Bergman (6. roč.) - 20. místo
  • běh 1000m
    • Adam Sivera (6. roč.) - 11. místo
    • Jan Kraus (6. roč.) - 18. místo

mladší žákyně

  • skok daleký
    • Gabriela Pospíchalová (7. roč.) - 17. místo
    • Viktorie Šístková (6. roč.) - 24. místo
  • hod míčkem
    • Michaela Hesová (6. roč.) - 14. místo
  • běh 600 m
    • Valerie Vinciková (6. roč.) - 15. místo
    • Gabriela Pospíchalová (7. roč.) - 20. místo

starší žáci

  • běh 60m
    • Radek Kunc (8. tř.) - 5. místo
  • skok daleký
    • Radek Kunc (8. tř.) - 4. místo
    • Radek Sivera (9. roč.) - 10. místo
  • vrh koulí
    • Vojtěch Nevšímal (8. roč.) - 17. místo

starší žákyně

  • běh 60 m
    • Kristýna Pavlíková(9. roč.) - 2. místo
  • skok daleký
    • Kristýna Pavlíková(9. roč.) - 3. místo
    • Eliška Bergmanová(8. roč.) - 11. místo
  • skok vysoký
    • Barbora Pavlíková (9. roč.) - 5. místo
  • vrh koulí
    • Natálie Kolářová (9. roč.) - 11. místo

 


Atletická olympiáda (1. stupeň) - okresní kolo 23. 5. 2017

  • skok daleký
    • Miroslav Šístek (2. roč.) - 15. místo
    • Lukáš Hrdina (2. roč..) - 17. místo
    • Kristýna Kohoutová (2. roč.) - 1. místo
    • Prokop Bláha (3. roč.) - 15. místo
    • Štěpán Pokorný (3. roč.) - 22. místo
    • Barbora Šnajdrová (3. roč.) - 8. místo
    • Jaroslav Berger (4. roč.) - 14. místo
    • Tomáš Dvořák (4. roč.) - 17. místo
    • Tereza Kolářová (4. roč.) - 6. místo
    • Adam Stehlík (5. roč.) - 9. místo
    • Tomáš Šanda (5. roč.) - 14. místo
    • Marie Justicová (5. roč.) - 18. místo
  • běh 50 m
    • Lukáš Hrdina (2. roč.) - 6. místo
    • Kristýna Kohoutová (2. roč.) - 1. místo
    • Barbora Šnajdrová (3. roč.) - 5. místo
  • hod míčkem
    • Lukáš Hrdina (2. roč.) - 5. místo
    • Štěpán Pokorný (3. roč.) - 15. místo
    • Prokop Bláha (3. roč.) - 22. místo
    • Lucie Šípová (3. roč.) - 11. místo
    • Milan Halabrín (4. roč.) - 10. místo
    • Tomáš Dvořák (4. roč.) - 16. místo
    • Lenka Čechová(4. roč.) - 1. místo
    • Tereza Kolářová (4. roč.) - 15. místo
    • Adam Stehlík (5. roč.) - 15. místo
    • Tomáš Šanda (5. roč.) - 16. místo
    • Marie Justicová(5. roč.) - 1. místo
  • běh 600 m
    • Tomáš Šanda (5. roč.) - 13. místo
    • Adam Stehlík (5. roč.) - 16. místo

Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo 4. 5. 2017

  • družstva
    • 4. - 6. roč. - družstvo (A. Gregorová, A. Dubravcová, J. Berger, J. Kraus) - 6. místo
    • 7. - 9. roč. - družstvo (G. Pospíchalová, B. Pavlíková, M. Hölcl, R. Sivera) - 2. místo
  • jednotlivci - mladší žákyně
    • Adéla Gregorová (4. roč.) - 13. místo
    • Aneta Dubravcová (6. roč.) - 5. místo
  • jednotlivci - mladší žáci
    • Jaroslav Berger (4. roč.) - 14. místo
    • Jan Kraus (6. roč.) - 7. místo
  • jednotlivci - starší žákyně
    • Gabriela Pospíchalová (7. roč.) - 1. místo
    • Barbora Pavlíková (9. roč.) - 10. místo
  • jednotlivci - starší žáci
    • Martin Hölcl (9. roč.) - 3. místo
    • Radek Sivera (9. roč.) - 8. místo
    •  

Biologická olympiáda kategorie C - okresní kolo 20. 4. 2017

celkem 14 soutěžících 8. + 9. roč. + příslušných roč. G

Kateřina Stašková (8. roč.) - 4. místo

 

Biologická olympiáda kategorie D - okresní kolo 10. 4. 2017

celkem 21 soutěžících 6. + 7. roč. + příslušných roč. G

Zuzana Šejnohová (6. roč.) - 12. místo

Aneta Dubravcová (6. roč.) - 21. místo

 


 

Matematická olympiáda kategorie Z7 - okresní kolo 4. 4. 2017

1.  - 2. místo - J. Grill (7. roč.)

 


 

Volejbal - okresní kolo 29. 3. 2017

3. místo - družstvo dívek z 8. a 9. ročníku

8. roč. - E. Bergmanová, T. Krausová, M. Krupičková, Z. Rojíčková

9. roč. - A. Bošková, E. Čechová, N. Kolářová, K. Kvasničková, B. Pavlíková, K. Pavlíková

Vedoucí (trenéři) - P. Krejčová, Ing. R. Štengl

 


 

Matematický klokan 2017 - 17. 3. 2017

kategorie Cvrček (2.+3. roč.) - 44 soutěžících, max. 90 bodů

1. místo - Š. S. Justová (3. roč.) - 79 b. - 2. MÍSTO V OKRESE

2. místo - A. Pöschlová (2. roč.) - 71 b.

3. místo - J. Poddaný (3. roč.) - 63 b.

kategorie Klokánek (4.+5. roč.) - 40 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - O. Barna (5. roč.) - 105 b.- 4. MÍSTO V OKRESE

2. místo - E. Radová (5. roč.) - 79 b.

3. místo - L. Lahodná (5. roč.) - 76 b.

kategorie Benjamín (6.+7. roč.) - 15 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - J. Grill (7. roč.) - 84 b.- 6. MÍSTO V OKRESE

2. místo  - F. Svatý (6. roč.) - 60 b.

3. místo - G. Pospíchalová (7. roč.) - 54 b.

kategorie Kadet (8.+9. roč.) - 10 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - D. Urbaník (9. roč.) - 86 b. - 9. MÍSTO V OKRESE

2. místo  - R. Sivera (9. roč.) - 65 b.

3. místo - V. Nevšímal (8. roč.) - 62 b.

 


 

Jihočeský zvonek - okrskové kolo - 10. 3. 2017

0. kategorie – 2. a 3. třída

1. místo - Terezka Čarková (3. tř.)

2. místo - Markétka Petrášková (3. tř.)

I. kategorie – 4. a 5. třída

3. místo - Šárka Hrabětová (4. tř.)

II. kategorie – 6. a 7. třída

2. místo - Roman Frček (6. tř.) - postup - 3. MÍSTO V OKRESE

3. místo - Zuzka Šejnohová (6. tř.)

III. kategorie – 8. a 9. třída

1. místo - Kačka Kvasničková (9. tř.) - postup - 3. MÍSTO V OKRESE

 


 

Recitační soutěž - školní kolo - 8. 3. 2017

I. kategorie - 2. + 3. roč.

1. místo - Šarlota Šístková (2. tř.) - postup

2. místo - Taťána Bergerová (2. tř.) - postup

3. místo - Petra Veselá (2. tř.) - postup

II. kategorie - 4. + 5. roč.

1. místo - Ema Radová (5. tř.) - postup

2. místo - Adéla Gregorová (4. tř.)

IV. kategorie - 8. + 9. roč.

1. místo - Kateřina Mrázová (9. tř.) - postup

2. místo - Aneta Halabrínová (9. tř.) - postup

 


 

Jihočeský zvonek - školní kolo - 24. 2. 2017

0. kategorie – 1. třída

1. místo - Barunka Kopřivová

2. místo - Terezka Bláhová, Terezka Křížková, Elenka Pilařová

3. místo - Natálka Bílá, Nellinka Bílá, Kája Bukač, Honzík Stehlík

0. kategorie – 2. a 3. třída

1. místo - Terezka Čarková (3. tř.) - postup

2. místo - Šánti Justová (3. tř.), Markétka Petrášková (3. tř.) - postup

3. místo - Anežka Křížková (3. tř.)

  I. kategorie – 4. a 5. třída

1. místo - Šárka Hrabětová (4. tř.) postup

3. místo - Adélka Gregorová (4. tř.), Kačka Kohoutová (4. tř.), Lucka Lahodná (5. tř.)

 II. kategorie – 6. a 7. třída

1. místo - Zuzka Šejnohová(6. tř.) - postup

2. místo - Roman Frček (6. tř.) - postup

3. místo - Aleš Brom (6. tř.)

III. kategorie – 8. a 9. třída

1. místo - Kačka Kvasničková (9. tř.) - postup

 


 

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo - 21. 2. 2017

Kategorie B - 6. + 7. ročník

Jindřich Grill (7. třída) - 6. místo

Nikola Šrailová (7. třída) - 10. místo

Kategorie C - 8. + 9. ročník

Rudolf Žák (8. třída) - 11. místo

David Urbaník (9. třída) - 15. místo

 


 

Konverzace v anglickém jazyce - okresní kolo - 15 2. 2017

Kategorie I A - 6. - 7. ročník

Michal Havlík (7. třída) - 11. - 12. místo

Kategorie II A - 8. + 9. ročník

Natálie Kolářová (9. třída) - 12. místo

 


 

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo - 1. 2. 2017

Rudolf Žák (8. třída) - 10. - 11. místo

 


 

"Laťka" - školní soutěž ve skoku vysokém - 27. 1. 2017

chlapci 6. - 9. ročník

1. místo - Radek Kunc (8. třída) - 150 cm

2. místo - Radek Sivera (9. třída) - 140 cm

3. místo - Václav Hakl (9. třída) - 130 cm

dívky 6. - 9. ročník

1. místo - Barbora Pavlíková (9. třída) - 135 cm

2. místo - Anna Šlesingerová (8. třída) - 130 cm

3. místo - Kristýna Pavlíková (9. třída) - 130 cm

 


 

Konverzace v anglickém jazyce - školní kolo

6. + 7. ročník - 24. 1. 2017

1. místo - Michal Havlík (7. třída) - postup do okresního kola

2. místo - Jindřich Grill (7. třída)

3. místo - Tomáš Kunc (6. třída)

Soutěže se účastnilo celkem 13 soutěžících

8. + 9. ročník - 20. 1. 2017

1. místo - Natálie Kolářová (9. třída) - postup do okresního kola

2. místo - Václav Hakl (9. třída)

3. místo - Alžběta Bošková (9. třída)

Soutěže se účastnilo celkem 13 soutěžících

 


 

Matematická olympiáda kategorie Z5 - okresní kolo - 24. 1. 2017

Ondřej Barna(5. třída) - 2. - 8. místo

 


 

Dějepisná olympiáda - okresní kolo - 17. 1. 2017

Alžběta Bošková (9. třída) - 13. místo

 


Chemická olympiáda - školní kolo - 14. 12. 2016

1. místo - Kristýna Pavlíková (9. třída)

2. místo - Alžběta Bošková (9. třída)

3. místo - Natálie Kolářová (9. třída)

Soutěže se účastnilo celkem 8 soutěžících z 8. a 9. ročníku

 


 

Olympiáda v českém jazyce - školní kolo - 2. 12. 2016

1. místo - Rudolf Žák (8. třída) - postup do okresního kola

2. místo - Estella Suchánková (8. třída)

3. místo - Anna Šlesingerová (8. třída)

Soutěže se účastnilo celkem 9 soutěžících z 8. a 9. ročníku

 


 

Dějepisná olympiáda - školní kolo - 14. 11. 2016

1. místo - Alžběta Bošková (9. třída) - postup do okresního kola

Soutěže se účastnilo celkem 14 soutěžících z 8. a 9. ročníku

 


 

Zeměpisná olympiáda - školní kolo - 4. 11. 2016

Kategorie B - postup do okresního kola

Nikola Šrailová (7. třída), Jindřich Grill (7. třída)

 

Kategorie C - postup do okresního kola

Kristýna Pavlíková (9. třída), Rudolf Žák (8. třída)

 


 

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN - okresní kolo kategorie Kadet

David Urbaník (9. tř.) - 3. místo (100 bodů)

 


Přírodovědný klokan 2016/2017 - 14. 10. 2016

                  

 

1. místo:          David Urbaník (9. roč.) - 100 bodů ze 120

2. místo:          Radek Sivera (9. roč.)– 66 bodů

3. místo:          Vojtěch Nevšímal (8. roč.) – 65 bodů

       Rudolf Žák (8. roč.) - 65 bodů

  Gratulujeme!                                                                                              

Mgr. Jana Čandová


 

Mladý chemik - školní kolo 7. 10. 2016 

1. místo - Kristýna Pavlíková (9. roč.) - 47 bodů

2. místo - Rudolf Žák (8. roč.) - 46,5 b.

3. místo - Alžběta Bošková (9. roč.) - 44 b.

4. místo - Eliška Čechová (9. roč.) - 42 b.

5. místo - Natálie Kolářová (9. roč.) - 41 b.

Celkem se účastnilo 11 soutěžících z 8. a 9. ročníku

Mgr. Jana Čandová