A picture

Navigace

Obsah

 

Atletická olympiáda (2. stupeň) - okresní kolo 6. 6. 2018

mladší žáci

  • běh 60 m
    • Tomáš Kunc (7. roč.) - 3. místo

starší žáci

  • běh 60m
    • Radek Kunc (9. tř.) - 1. místo
  • skok daleký
    • Radek Kunc (9. tř.) - 3. místo

 


Atletická olympiáda (1. stupeň) - okresní kolo 23. 5. 2018

  • skok daleký
    • Kristýna Kohoutová (3. roč.) - 2. místo
    • Lukáš Pecha(4. roč.) - 3. místo
  • běh 50 m
    • Tomáš Stehlík (2. roč.) - 3. místo
  • hod míčkem
    • Lenka Čechová(5. roč.) - 2. místo

 


Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo 10. 5. 2018

  • družstva
    • 4. - 6. roč. - družstvo (A. Pöschlová, B. Šnajdrová, M. Halabrín, A. Hošna) - 9. místo
    • 7. - 9. roč. - družstvo (G. Pospíchalová, A. Dubravcová, J. Kraus, A. Sivera) - 4. místo
  • jednotlivci - mladší žákyně
    • Barbora Šnajdrová (4. roč.) - 13. místo
    • Amálie Pöschlová (4. roč.) - 18. místo
  • jednotlivci - mladší žáci
    • Adam Hošna (5. roč.) - 13. místo
    • Milan Halabrín (5. roč.) - 18. místo
    •  
  • jednotlivci - starší žákyně
    • Gabriela Pospíchalová (8. roč.) - 3. místo
    • Aneta Dubravcová (7. roč.) - 7. místo
  • jednotlivci - starší žáci
    • Jan Kraus (7. roč.) - 9. místo
    • Adam Sivera (7. roč.) - 16. místo

 


Matematická olympiáda kategorie - okresní kolo 17. 4. 2018

Kategorie Z6 - celkem 29 soutěžících 6. roč. + příslušný roč. G

10. - 12. místo - L. Lahodná (6. roč.)

19. - 22. místo - E. Radová (6. roč.)

 

Kategorie Z8 - celkem 12 soutěžících 8. roč. + příslušný roč. G

4. - 5. místo - J. Grill (8. roč.)

 


Biologická olympiáda kategorie D - okresní kolo 12. 4. 2018

celkem 20 soutěžících 6. + 7. roč. + příslušných roč. G

Zuzana Šejnohová (7. roč.) - 3. místo - postup do krajského kola

Ema Radová (6. roč.) - 5. - 7. místo

 


Jihočeský zvonek - okrskové kolo - 21. 3. 2018

0. kategorie – 2. a 3. třída

1. místo - Taťána Bergerová (3. tř.)

2. místo - Alžběta Pöschlová (3. tř.)

3. místo - Barbora Kopřivová (2. tř.)

I. kategorie – 4. a 5. třída

3. místo - Tereza Čarková (4. tř.)

3. místo - Anežka Křížková (4. tř.)

3. místo - Anna Perglerová (4. tř.)

diplom za účast - Lucie Houšková (4.t ř.), Šárka Hrabětová (5. tř.)

 


Biologická olympiáda kategorie D - školní kolo - 19. 3. 2018

1. místo - Zuzana Šejnohová (7. tř.) - postup do okresního kola

2. místo - Ema Radová (6. tř.)

3. místo - Tomáš Dvořák (6. tř.)

Soutěže se účastnilo celkem 9 soutěžících z 6. a 7. ročníku.

 


Matematický klokan 2018 - 16. 3. 2018

kategorie Cvrček (2.+3. roč.) - 41 soutěžících, max. 90 bodů

1. místo - A. Pöschlová (3. roč.) - 76 b.

2. místo - P. Jakl (3. roč.) - 69 b.

3. místo - T. Bergerová (3. roč.) - 65 b.

kategorie Klokánek (4.+5. roč.) - 37 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - A. Mikešová (5. roč.) - 106 b. - 4.- 5. místo v okrese 

2. místo - A. Pořádková (5. roč.) - 89 b.

3. místo - T. Kolářová (5. roč.) - 83 b.

kategorie Benjamín (6.+7. roč.) - 27 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - E. Radová (6. roč.) - 88 b. - 5. místo v okrese

2. místo  - L. Lahodná (6. roč.) - 66 b.

3. místo - T. Dvořák (6. roč.) - 62 b.

kategorie Kadet (8.+9. roč.) - 8 soutěžících, max. 120 bodů

1. místo - J. Grill (8. roč.) - 63 b.

2. - 3. místo  - V. Nevšímal (9. roč.) - 58 b.

2. - 3. místo - R. Žák (9. roč.) - 58 b.

 


Recitační soutěž - školní kolo - 1. 3. 2018

I. kategorie - 2. + 3. roč.

1. místo - Sofie Dvořáková (2. tř.) - postup

      Šarlota Šístková (3. tř.) - postup

2. místo - Terezie Bláhová (2. tř.) - postup

3. místo - Elen Hůrská (2. tř.) - postup

      Tomáš Trnka (2. tř.) - postup

II. kategorie - 4. + 5. roč.

1. místo - Lenka Čechová (5. tř.) - postup

2. místo - Bedřich Tesař (5. tř.) - postup

3. místo - Tomáš Dvořák (5. tř.) - postup

IV. kategorie - 8. + 9. roč.

1. místo -Anna Šlesingerová (9. tř.) - postup

2. místo - Eliška Bergmanová (9. tř.) - postup

 


Zeměpisná olympiáda - okresní kolo - 20. 2. 2018

Kategorie B - 6. + 7. ročník

Radka Klimešová (7. třída) - 9. místo

Zuzana Šejnohová (7. třída) - 11. místo

Kategorie C - 8. + 9. ročník

Rudolf Žák (9. třída) - 5. místo

Vojtěch Nevšímal (9. třída) - 12. místo

 


Konverzace v anglickém jazyce - okresní kolo - 14. 2. 2018

6. + 7. ročník

Zuzana Šejnohová (7. třída) - 12. místo

8. + 9. ročník

Kateřina Stašková (9. třída) - 11. místo

 


 

Konverzace v anglickém jazyce - školní kolo - 8. 2. 2018

6. + 7. ročník

Zuzana Šejnohová (7. třída) - postup do okresního kola

8. + 9. ročník

Kateřina Stašková (9. třída) - postup do okresního kola

 


Chemická olympiáda - školní kolo - 5. 2. 2018

soutěžící (bez postupu) - všichni 9. třída

Kateřina Stašková, Rudolf Žák

Vojtěch Nevšímal

 


Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo - 1. 2. 2018

Estella Suchánková (9. třída) - 9. - 10. místo

 


Matematická olympiáda kategorie Z5 - okresní kolo - 24. 1. 2018

3. místo - Tereza Kolářová - úspěšná řešitelka

9. - 14. místo - Adéla Mikešová - - úspěšná řešitelka

9. - 14. místo - Alena Pořádková - - úspěšná řešitelka

15. - 17. místo - Lenka Čechová - - úspěšná řešitelka

21. - 23. místo - Tomáš Dvořák

 


Dějepisná olympiáda - okresní kolo - 17. 1. 2018

Rudolf Žák (9. třída) - 6. místo

Soutěže se účastnilo celkem 21 soutěžících

 


"Vánoční laťka" - školní soutěž ve skoku vysokém - 19. 12. 2017

chlapci 6. - 9. ročník (celkem 12 soutěžících)

1. místo - Radek Kunc (9. třída) - 140 cm

2. místo - Ondřej Bergman (7. třída) - 140 cm

3. místo - Michal Havlík (8. třída) - 135 cm

dívky 6. - 9. ročník (celkem 3 soutěžící)

1. místo - Eliška Bergamnová (9. třída) - 130 cm

 


Olympiáda v českém jazyce - školní kolo - 1. 12. 2017

1. místo - Estella Suchánková (9. třída) - postup do okresního kola

2. místo - Rudolf Žák (9. třída)

3. místo - Kateřina Stašková (9. třída)

Soutěže se účastnilo celkem 13 soutěžících z 8. a 9. ročníku

 


Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Kategorie B - postup do okresního kola

Zuzana Šejnohová(7. třída), Radka Klimešová (7. třída)

Kategorie C - postup do okresního kola

Rudolf Žák (9. třída), Vojtěch Nevšímal (9. třída)

 


 

 

Přírodovědný klokan 2017/2018 - 11. 10. 2017

                  

Kategorie KADET - 8. + 9. ročník

1. místo:          Rudolf Žák (9. roč.) - 67 bodů ze 120

2. místo:          Vojtěch Nevšímal(9. roč.)

3. místo:          Jindřich Grill (8. roč.)

Celkem se účastnilo 28 soutěžících z 8. a 9. ročníku     

 


 

Mladý chemik - školní kolo 4. 10. 2017

1. místo - Rudolf Žák (9. roč.) - 63,5 bodu

2. místo - Kateřina Stašková (9. roč.) - 38,5 b.

3. místo - Vojtěch Nevšímal(9. roč.) - 38 b.

Celkem se účastnilo 13 soutěžících z 9. ročníku