A picture

Navigace

Obsah

 

Pythagoriáda - okresní kolo 28. 5. 2019

J. Poddaný (5. roč.) - 22. - 25. místo

 


Atletická olympiáda (1. stupeň) - okresní kolo 22. 5. 2019

2. ročník

1. místo - D. Gregorová - skok daleký (3,02 m)

2. místo - M. Schwinger - skok daleký (3,11 m)

3. ročník

1. místo - N. Pöschlová - hod míčkem (23,31 m)

3. místo - T. Stehlík - běh 50 m (8,24 s)

4. ročník

2. místo - K. Kohoutová - běh 600 m (2:13:96 min)

5. ročník

2. místo - Lukáš Pecha - skok daleký (4,07 m)

 


 

Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo 14. 5. 2019

  • družstva
    • 1. kategorie - družstvo (A. Pöschlová, B. Šnajdrová, J. Berger, L. Pecha) - 6. místo
    • 2. kategorie - družstvo (A. Dubravcová, G. Pospíchalová, A. Hošna, J. Kraus) - 7. místo

 

  • jednotlivci - mladší žákyně
    • B. Šnajdrová (5. roč.) - 5. místo
    • A. Pöschlová (5. roč.) - 15. místo
  • jednotlivci - mladší žáci
    • L. Pecha (5. roč.) - 7. místo
    • J. Berger (6. roč.) - 14. místo

 

  • jednotlivci - starší žákyně
    • A. Dubravcová (8. roč.) - 7. místo
    • G. Pospíchalová (9. roč.) - 14. místo
  • jednotlivci - starší žáci
    • J. Kraus (8. roč.) - 13. místo
    • A. Hošna (6. roč.) - 17. místo

 


Rybářská olympiáda - školní kolo 25. 4. 2019

1. místo - A. Hošna (6. roč.)

2. místo - Z. Šejnohová (8. roč.)

3. místo - D. Mašek (8. roč.)

4. místo - M. Hesová (8. roč.)

 


 

Jihočeský zvonek - okresní kolo - Prachatice 24. 4. 2019

I. kategorie – 4. a 5. třída

3. místo - A. Pöschlová (3. roč.)

 

IV. kategorie – 8. a 9. třída (písně umělé)

2. místo - M. Kytlicová (9. roč.)

 


 

Pythagoriáda - školní kolo

Řešitelé, kteří získali alespoň 8 bodů z 15 možných (mohou postoupit do okresního kola)

5. ročník - celkem 8 soutěžících

1. místo - J. Poddaný (9 bodů)

2. - 3. místo - T. Čarková (8 bodů), A. Perlerová (8 bodů)

6. ročník - celkem 6 soutěžících

1. místo - A. Mikešová (8 bodů)

7. ročník - celkem 6 soutěžících

1. místo - E. Radová (8 bodů)

8. ročník - 9 soutěžících (žádný nezískal alespoň 8 bodů)

 


 

Biologická olympiáda - okresní kolo

kategorie D - 10. 4. 2019

celkem 15 soutěžících 6. + 7. roč. + příslušných roč. G

 E. Radová (6. roč.) - 3. místo - postup do krajského kola

kategorie C - 16. 4. 2019

celkem 15 soutěžících 8. + 9. roč. + příslušných roč. G

 Z. Šejnohová (8. roč.) - 8. místo

 


 

Matematická olympiáda - okresní kolo 9. 4. 2019

Kategorie Z6 - celkem 16 soutěžících 6. roč. + příslušný roč. G

1. místo - A. Pořádková (6. roč.)

6. - 7. místo - T. Kolářová (6. roč.) - úspěšná řešitelka

11. místo - L. Čechová (6. roč.)

12. - 13. místo - A. Mikešová (6. roč.)

Kategorie Z7 - celkem 17 soutěžících 7. roč. + příslušný roč. G

14. - 15. místo - L. Lahodná (7. roč.)

 


 

Jihočeský zvonek - okrskové kolo - Netolice 27. 3. 2019

0. kategorie – 1. - 3. třída

1. místo - A. Malinovská (1. roč.)

M. Trnková (1. roč.)

K. Ambrožová (2. roč.)

D. Gregorová (2. roč.)

A. Veselá (3. roč.)

S. Dvořáková (3. roč.)

2. místo - A. Perglerová (3. roč.)

I. kategorie – 4. a 5. třída

1. místo - A. Pöschlová (3. roč.) - postup do okr. kola

2. místo - T. Čarková (5. roč.)

O. Brom (5. roč.)

A. Perglerová (5. roč.)

3. místo - L. Houšková (5. roč.)

A. Křížková (5. roč.)

II. kategorie – 6. a 7. třída

2. místo - Š. Hrabětová (6. roč.)

IV. kategorie – 8. a 9. třída (písně umělé)

1. místo - M. Kytlicová (9. roč.) - postup do okr. kola

 


 

Okresní turnaj ve volejbalu - Vimperk 26. 3. 2019

Družstvo dívek (8. + 9. ročník) - 3. místo

Družstvo chlapců (8. + 9. ročník) - 3. místo

 


 

Recitační soutěž - školní kolo - 21. 2. 2019

I. kategorie - 2. + 3. roč.

1. místo - N. Pöschlová  (3. roč.) - postup

2. místo - I. Krejčíř (2. roč.), S. Dvořáková (3. roč.) - postup oba

3. místo - D. Gregorová (2. roč.)

II. kategorie - 4. + 5. roč.

1. místo - Š. Šístková (4. roč.) - postup

2. místo - A. Pöschlová  (4. roč.) - postup

3. místo - A. Křížková (5. roč.) - postup

III. kategorie - 6. + 7. roč.

A. Gregorová (6. roč.) - pochvala za účast

 

Soutěže se zúčastnilo celkem 24 recitátorů z 2. - 6. ročníku

 


 

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo - 20. 2. 2019

Kategorie A - 6. ročník

L. Čechová (6. roč.) - 6. místo

T. Kolářová (6. roč.) - 7. místo

Kategorie C - 8. + 9. ročník

J. Grill (9. roč.) - 10. místo

R. Klimešová (8. roč.) - 13. místo

 


 

Konverzace v anglickém jazyce - okresní kolo - 13. 2. 2019

Kategorie I A - 6. + 7. ročník

D. Mustacová (7. roč.) - 7. místo

Kategorie II A - 8. + 9. ročník

M. Havlík (9. roč.) - 9. místo

 


 

Biologická olympiáda - školní kolo - 7. 2. 2019

Kategorie C - 8. a 9. ročník

1. místo - Z. Šejnohová (8. roč.) - postup do okresního kola

2. místo - P. Fousková (8. roč.)

Kategorie D - 6. a 7. ročník

1. místo - E. Radová (7. roč.) - postup do okresního kola

2. místo - K. Schwingerová (7. roč.)

 


 

Konverzační soutěž v německém jazyce - okresní kolo - 6. 2. 2019

Kategorie I A

K. Schwingerová (7. roč.) - 5. místo

 


 

Sběr tříděného papíru - leden 2019

Soutěž třídních kolektivů

1. místo - II. třída (942 kg)

2. místo - VI. třída (593 kg)

3. místo - III. třída (395 kg)

Soutěž jednotlivců

1. místo - L. Čechová (6. roč.)

2. místo - Z. Jungbauerová (2. roč.)

3. místo - M. Mikeš (3. roč.)

 

Celkem se sebralo 2 966 kg tříděného papíru. Děkujeme!

 


 

Matematická olympiáda kategorie Z9 - okresní kolo - 30. 1. 2019

J. Grill - 5. místo

Soutěže se zúčastnilo 10 soutěžících 9. ročníku a příslušného ročníku gymnázií

 

Matematická olympiáda kategorie Z5 - okresní kolo - 30. 1. 2019

A. Křížková, A. Perglerová - 24. - 33. místo - 

Soutěže se zúčastnilo 47 soutěžících 5. ročníku

 


 

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo - 29. 1. 2019

Z. Šejnohová (8. roč.) - 9. místo 

 


 

Konverzace v anglickém jazyce - školní kolo - 28. 1. 2019

6. + 7. ročník

1. D. Mustacová (7. roč.) - postup do okresního kola

2. M. Justicová (7. roč.)

3. T. Bukovský (6. roč.)

Soutěže se účastnilo celkem 5 soutěžících z 6. a 7. ročníku

8. + 9. ročník

1. J. Grill (9. roč.) - postup do okresního kola

2. M. Havlík (9. roč.)

3. N. Šrailová (9. roč.)

Soutěže se účastnilo celkem 7 soutěžících z 8. a 9. ročníku

 


 

Dějepisná olympiáda - okresní kolo 16. 1. 2019

J. Grill (9. roč.) - 15. místo

Z. Šejnohová (8. roč.) - 21. místo

R. Klimešová (8. roč.) - 27. místo

 


 

Konverzační soutěž v německém jazyce - školní kolo - 8. 1. 2019

1. místo - K. Schwingerová (7. roč.) - postup do okresního kola

2. místo - K. Gregora (7.roč.)

3. místo - L. Čechová (6. roč.)

4. místo - D. Bílý (7. roč.)

 


Olympiáda v českém jazyce - školní kolo - 30. 12. 2018

1. místo - Z. Šejnohová (8. roč.) - postup do okresního kola

Soutěže se účastnilo celkem 5 soutěžících z 8. a 9. ročníku

 


Dějepisná olympiáda - školní kolo 19. 11. 2018

  1. J. Grill (9. roč.) - postup do okresního kola
  2. R. Klimešová (8. roč.) - nominace do okresního kola
  3. Z. Šejnohová (8. roč.) - nominace do okresního kola

Soutěže se účastnilo 9 žáků 8. a 9. ročníku.

 


Turnaj škol ve florbalu - Prachatice 6. 11. 2018

Družstvo žáků 6. a 7. třídy  - 5. místo

 


Zeměpisná olympiáda - školní kolo 22. 10. 2018

Kategorie C - postup do okresního kola

  1. J. Grill (9. roč.)
  2. R. Klimešová (8. roč.)

Soutěže se účastnilo 6 žáků 8. a 9. ročníku.

 


 

Přírodovědný klokan 2018/2019 - 10. 10. 2018

                  

Kategorie KADET - 8. + 9. ročník

1. místo:          Z. Šejnohová (8. roč.)

  2. místo:           T. Kunc (8. roč.)

3. místo:           P. Fousková (8. roč.)

Celkem se účastnilo 12 soutěžících z 8. a 9. ročníku.